Kategorie

CERADUR Pielęgnacyjny środek dyspersyjny wolny od soli metalicznych. 5L

896
Producent: KIEHL ZEGARSKI
Cena netto: 122,85 zł 151,11 zł

CERADUR

Pielęgnacyjny środek dyspersyjny wolny od soli metalicznych.
NR PZH PU- 44362/ 178 /95

WŁAŚCIWOŚCI
Posiada bardzo dobre właściwości pokrywające, wysycha nie rozcieńczony jak i rozcieńczony nabłyszczając powierzchnię. Powłoka pielęgnacyjna jest podobna do twardego wosku i pozostaje niezmiennie elastyczna. Nawet duże uszkodzenia powierzchni mogą zostać usunięte poprzez polerowanie. Powierzchnia taka błyszczy się, nie jest jednak śliska. Ceradur wypełnia optymalnie kryteria antypoślizgowe, odpieralności brudu i odporności na zmywanie. Powłoka Ceraduru jest łatwa do usunięcia bez użycia środka do usuwania polimerów (środka do mycia gruntownego) w ramach czyszczenia intensywnego. Dlatego też Ceradur jest szczególnie przyjazny dla środowiska. Zmniejsza ryzyko wypadków w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, halach sportowych i halach innego przeznaczenia. Do wytworzenia powierzchni spełniającej wymagania hal sportowych wg. DIN 18032 część 2, potrzebne jest nałożenie zaledwie 1 powłoki emulsji pielęgnacyjnej Trendu na Ceradur.

SKŁAD
Dyspersje wolne od soli metalicznych, wosk polietylenowy, środki zmiękczające, substancje pomocnicze pH w koncentracie = ok. 7,5-8

ZASTOSOWANIE
Do wodoodpornych, twardych lub elastycznych wykładzin, jak np.: PCV, linoleum, guma, poliolefiny, marmur, obrobiony beton, sztuczny kamień, z wyjątkiem obszaru mokrego. Odpowiedni do zabezpieczonych podłóg drewnianych i korkowych. Nie stosować do wykładzin z przezroczystą warstwą użytkową.

SPOSÓB UŻYCIA
Pierwsza pielęgnacja wyczyszczonej wykładziny: Do chłonnych wykładzin stosować nie rozcieńczony, do wykładzin mniej chłonnych rozcieńczyć 1:1 z zimną wodą.

Impregnacja porowatych podłóg kamiennych: Rozcieńczony z zimną wodą w stosunku od 1:1 do 1:3, nanieść 1-2 razy cienkimi warstwami w odstępach czasowych 30 min.

Pielęgnacja późniejsza po uprzednim myciu okresowym: Ceradur nie rozcieńczony lub rozcieńczony 1:1 z zimną wodą rozprowadzić 1-2 razy cienką warstwą używając płaskiego mopa. Wyschnięta powłoka może zostać utwardzona poprzez polerowanie maszyną szybkoobrotową ( 800- 1.600 obr./ min.) Wypolerowana powłoka nie jest śliska.

ZUŻYCIE NA M2
Pielęgnacja pierwsza i bazowa: 12,5- 25 ml na jedną warstwę
Pielęgnacja późniejsza: 12,5-25 ml na jedna warstwę

Chronić przed mrozem!