Categories

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA KRANZLE HD 10/120

606
Manufacturer: Kränzle
Net Price: 2,200.00 zł 2,706.00 zł
Bardzo prosta i kompaktowa konstrukcja o małych gabarytach i ciężarze ułatwia obsługę i użytkowanie. Zespół silnik-pompa, oparty na stalowej ramie, jest całkowicie odkryty. Dzięki temu uzyskano jeszcze większą powierzchnię chłodzenia, co znacząco wpływa na żywotność agregatu oraz umożliwia podłączenie do źródła ciepłej wody.
Model Kränzle 10/120 wyposażony jest w silnik wysokoobrotowy (2800 obr./min.), występujący w innych urządzeniach półprofesjonalnych. Dostępna jest w wersji z lancą Dirtkiller, co sprawia, że jest niezastąpionym urządzeniem podczas wszelkich prac czyszczeniowych o charakterze półprofesjonalnym.
Model Kränzle 7/120 to najcichsza myjka profesjonalna w swojej klasie, dzięki zastosowaniu sprawdzonego silnika niskoobrotowego (1400 obr./min.), używanego w większości myjek profesjonalnych i przemysłowych firmy Kränzle. Dostępna jest w wersji z lancą Dirtkiller, co sprawia, że jest niezastąpionym urządzeniem podczas wszelkich prac czyszczeniowych o charakterze półprofesjonalnym.
Wyposażenie standardowe:
* lanca (stal nierdzewna) z regulacją strumienia i włączaniem poboru środka myjącego,
* lanca (stal nierdzewna) z dyszą wirującą Dirtkiller ,
* pistolet wysokociśnieniowy,
* wąż 10 m w oplocie stalowym,
* wyłącznik przeciążeniowy,
* iniektor zasysający detergent myjący (opcja).