Kategorie

MASZYNY CZYSZCZĄCE TASKI SWINGO 450 E - bez akcesoriów - zasilanie elektryczne

692
Producent: Diversey
Cena netto: 13 056,00 zł 16 058,88 zł

TASKI SWINGO 450 E

Numer produktu  V7513906
Kategoria  maszyny czyszcząco - zbierające
Dodatkowe informacje  bez akcesoriów/zasilanie elektryczne
Szerokość pracy   43 cm
Szerokość ściągaczki   68 cm
Wydajność teoretyczna   1290 m²/h
Zużycie prądu  1500 W
Zasilanie  230-240V / 50 Hz
Ilość stopni filtrowania   4 ( 5 z filtrem wydmuchu)
Nacisk szczotki   24 kg
Pojemność zbiornika (czysty roztwór)   20 l
Pojemność zbiornika (brudny roztwór)   20 l
Wymiary (długość, szerokość, wysokość)   105 x 48 x 78,5 cm
Waga maszyny   92 kg
Głośność   69 dB (A)
Długość przewodu   25 m

Maszyna czyszcząco-zbierająca o zasilaniu elektrycznym, przeznaczona do czyszczenia niewielkich, zabudowanych powierzchni w wielu, różnych obiektach. System podwójnych osi TASKI Swingo 450 jest urządzeniem bardzo zwrotnym, dzięki zastosowaniu w nim podwójnych kół obrotowo - toczonych oraz kółka wspierającego. Zapewnia to bezpieczeństwo i stabilność maszyny.

Doskonałe efekty czyszczenia: stosowanie maszyny TASKI swingo 450 gwarantuje osiągnięcie doskonałych efektów czyszczenia podłóg. Możliwe jest to dzięki specjalnej konstrukcji mechanizmu szczotki. Szczotka podczas pracy podąża z równomiernym naciskiem za profilem podłogi. Kształt ściągaczki (litera U) zapewnia dokładne zebranie wody z podłogi – nawet podczas zakręcania! Duża siła ssania pozwala na zebranie z podłogi wszystkich zanieczyszczeń.

Prostota i ergonomia: specjalny kształt rękojeści (przystosowany do naturalnegoułożenia dłoni) znacznie ułatwia prowadzenie maszynyi jednocześnie poprawia komfort pracy. Wysokość rękojeści jest regulowana, użytkownik może ją dostosowaćdo swojego wzrostu. Wszystkie niezbędne informacje są w czytelny i widoczny sposób umieszczone na panelu sterowania.

Łatwa obsługa: punkty/części urządzenia, które należy czyścić oznaczone zostały żółtym kolorem (żółte punkty obsługi). Miejsca te, operator może sam wyczyścić lub wymienić na nowe, zgodnie z instrukcją obsługi.

Wszechstronność: dzięki opływowym kształtom i niewielkim rozmiarom, maszynę można stosować w wielu miejscach. Jest to idealne urządzenie do czyszczenia twardych podłóg w obiektach typu: markety, sklepy, kuchnie, szkoły, hotele, szpitale, itp.